Ceník fotografických služeb

PortrétyZýkladní set za 1000 Kč

- 5 upravených fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a také ve zmenšené formě určené pro web.
- doba focení přibližně 1 hodina.Střední set za 2000 Kč

- 10 upravených fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a také ve zmenšené formě určené pro web.
- doba focení přibližně 1 hodina.Velký set za 3000 Kč

- 15 upravených fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a také ve zmenšené formě určené pro web.
- doba focení přibližně 1-2 hodiny.


Svatby


Předsvatební set
za 2500

-
portrétní focení novomanželů ve vybrané lokalitě.
- 20 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše vypáleno na CD.
- kompletní retuš všech 20 fotografií (světlo, ořez, doostření, pleť, barevné tónování, odstranění rušivých elementů).
- zbylé neupravené fotografie v tiskové kvalitě (cca 10 - 50).
- doručení fotografií do 5 dnů.Základní svatební set za 7000 (možné objednat pouze na všední den)

- focení příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadě, portrétování novomanželů po obřadě a několik skupinových fotografií. Doba focení přibližně 2 hodiny. Doba retušování přibližně 11 hodin.
- 60 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše uloženo na USB flash disku.
- kompletní retuš všech 60 fotografií (světlo, ořez, doostření, pleť, barevné tónování, odstranění rušivých elementů).
- zbylé neupravené fotografie v tiskové kvalitě (cca 50 - 150).
- doručení fotografií do 10 dnů.
Střední svatební set za 9000(možné objednat pouze na všední den)

- focení příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadě, portrétování novomanželů po obřadě a několik skupinových fotografií, focení svatebních zvyků a svatební hostiny. Doba focení přibližně 4 hodiny. Doba retušování cca 20 hodin.
- 110 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše uloženo na USB flash disku.
- kompletní retuš všech 110 fotografií (světlo, ořez, doostření, pleť, barevné tónování, odstranění rušivých elementů).
- zbylé neupravené fotografie v tiskové kvalitě (cca 150 - 200).
- voucher 500 Kč na fotografické kurzy
- doručení fotografií do 14 dnů.
Velký svatební set za 11000

- focení příprav před obřadem, příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadě, portrétování novomanželů po obřadě a několik skupinových fotografií, focení svatebních zvyků a svatební hostiny, další portrétování během hostiny a po hostině, veškeré další focení dle požadavků novomanželů. Doba focení přibližně 7 hodin. Doba retušování cca 29 hodin.
- 160 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše uloženo na USB flash disku.
- kompletní retuš všech 160 fotografií (světlo, ořez, doostření, pleť, barevné tónování, odstranění rušivých elementů).
- zbylé neupravené fotografie v tiskové kvalitě (cca 200 - 300).
- voucher 500 Kč na fotografické kurzy
- doručení fotografií do 18 dnů.
Extra svatební set za 13000

- focení příprav před obřadem, příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadě, portrétování novomanželů po obřadě a několik skupinových fotografií, focení svatebních zvyků a svatební hostiny, další portrétování během hostiny a po hostině, pozdní večerní oslavu a zábavu, veškeré další focení dle požadavků novomanželů. Doba focení přibližně 11 hodin. Doba retušování přibližně 38 hodin.
- 210 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše vypáleno na DVD.
- kompletní retuš všech 210 fotografií (světlo, ořez, doostření, pleť, barevné tónování, odstranění rušivých elementů).
- zbylé neupravené fotografie v tiskové kvalitě (cca 300 - 400).
- voucher 500 Kč na fotografické kurzy
- doručení fotografií do 22 dnů.


Doprava na místo focení do 20 km v okolí Brna je v ceně balíčku. Nad tuto vzdálenost si potom počítám 5 Kč za kilometr. Doručení fotografí se v případě tisku fotoknihy posunuje o 8 až 10 dní.

Ke svatebnímu balíčku si můžete objednat fotoknihy. Jeden kus stojí 1600 Kč a každá další kopie 1200 Kč. Každá kniha má 42 stran a je ve tvrdé vazbě ve formátu A4 na výšku.


Koncerty, plesy a reportáže

Základní focení za 5000 Kč

- focení akce v maximální délce 2 hodiny.
- 50 zmenšených a upravených fotografií + verze fotografií v tiskové kvalitě, zasláno elektronickou formou.Rozšířené focení za 7000 Kč

- focení akce v maximální délce 4 hodiny.
- 80 zmenšených a upravených fotografií + verze fotografií v tiskové kvalitě, zasláno elektronickou formou.Kompletní focení za 9000 Kč

- focení akce v maximální délce 6 hodin.
- 110 zmenšených a upravených fotografií + verze fotografií v tiskové kvalitě, zasláno elektronickou formou.


Ostatní

Je možno domluvit se na focení jiných akcí a událostí, například sportovní akce, rauty, tabla, poslední rozloučení a další. Stačí pouze přes záložku kontakt odeslat objednávku s určenou dobou focení, počtem požadovaných fotek v digitální podobě a počtem fotek v tištěné podobě. Ocenění Vám zašlu obratem v co nejkratší době.

V rámci vyhotovených zakázek si vyhrazuji právo na zveřejnění několika vybraných fotografií na mém portfoliu. Záloha na svatební focení není vratná.

Klíčová slova - svatební fotografie Brno, svatební fotograf Brno, svatební fotograf, svatební foto, svatební fotografie, ceník svateb, ceník svatební foto, ceník svatební fotografie, svatební obřad, svatební set, svatební focení, svatba Brno, foto svatba Brno, portrétní fotografie, portrétní foto, portrétní fotograf, portrétní foto Brno, portrétní fotograf Brno, rodinné foto, rodinné foto Brno, rodinné fotografie, rodinné fotografie Brno, reportážní foto, reportážní foto Brno, reportážní fotografie, reportážní fotografie Brno, plesové foto, plesový fotograf, plesový fotograf Brno, předsvatební foto, předsvatební fotografie, předsvatební foto Brno